Виробництво обладнання для молочної промисловості.

Котел плавитель сыра Л5 ОПН

КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН

АГРЕГАТ Л5-ОПН призначений для виконання операцій подрібнення, змішування, плавлення та при необхідності охолодження сирної маси.

Детально
УСТАНОВКА ДЛЯ ПРОИЗВОДСТВА МАСЛА А1 ОМИ

УСТАНОВКА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ОЛІЇ А1 ОМІ

Призначена для виготовлення вершкового масла методом безперервного збивання, з можливістю виготовлення олії зниженої жирності з вмістом вологи до 35%.

Детально
Автомат ОКА

Автомат ОКА. Фасування плавленого сиру. Гарантія 12 місяців.

ОКА призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її сирною масою, формування ковбасного батона та ін.

Детально

Обладнання для виробництва плавленого сиру

Ринок виробництва плавленого сиру постійно зростає та розвивається, тим самим розширюється асортимент продукції, підвищується якість. Виходячи з технології виготовлення та складу, виділяють такі сири:
  1. Ломтєві.
  2. Пастоподібні.
  3. Солодкі.
  4. Сухі.
Найзатребуваніші скибкові та пастоподібні плавлені сири. Використовується спеціальне обладнання для виготовлення плавленого сиру, яке пропонує компанія ТОВ «ТЕХПРОДСЕРВІС». Деякі види апаратури кращі за імпортні, оскільки у виготовленні використовуються якісні комплектуючі від світових компаній.

Процес плавлення

Лінія для виробництва плавленого сиру включає апарати подрібнювачі-змішувачі, вони ж молочні куттери. Така техніка має різний обсяг чаші, підбирається за масштабами виробництва та становить 5-250 літрів. Якщо невелике виробництво, підготовчий процес до плавлення роблять вручну. Для плавлення потрібно:
  1. Сировопротиральний апарат, який робить суцільну масу і охолоджується водою, щоб виключити її злипання.
  2. Плавець сиру, який буває постійної та періодичної дії. Установка робиться зі станини, є котел і його кришка, змішуючий пристрій і допоміжні комунікації. Сир після завантаження нагрівається до 90 градусів, за допомогою постійного змішування він плавиться протягом 15-20 хвилин. Наприкінці готова маса зливається в другий котел і процедура повторюється. Після обробки сир потрібно гомогенізувати, щоб домогтися потрібної консистенції і охолодити для розфасовки. Все обладнання для виробництва плавленого сиру працює під вакуумом, за рахунок цього видаляється повітря, запахи і досягається однорідність. ТОВ «ТЕХПРОДСЕРВІС» виробляє обладнання років, тому у цій сфері ми маємо великий досвід. Нашим спеціалістам вдалося оптимізувати витрати на виготовлення, тому вартість прийнятна і не поступається якістю імпортних аналогів, але враховується особливість вітчизняного виготовлення сирів. До кожного замовника індивідуальний підхід, ми надаємо консультування, допомагаємо підібрати техніку та проводимо її налаштування після покупки, навчаючи роботі. Зробити замовлення можна відразу на сайті через форму зворотного зв'язку, електронною поштою або мобільним телефоном. Котел плавитель сиру Л5 ОПН. Устаткування для виробництва плавлених сирів, вершкового масла: котел плавець Л5 ОПН, котел для плавлення сиру, котел плавець опн, котел плавець для сиру, агрегат для виробництва масла А1-ОМІ, промисловий збивач масла, обладнання для виробництва масла
Закрыть