КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН

АГРЕГАТ Л5-ОПН призначений для виконання операцій подрібнення, змішування, плавлення та при необхідності охолодження сирної маси.

Консультація
Наші спеціалісти детально розкажуть
вам про товар і його вартість
 • Опис
 • КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН, агрегат подрібнює і плавить сирну масу та фруктові наповнювачі. Італійські, австрійські та японські комплектуючі.

  Завантаження камери для подрібнення та правління сиру здійснюється підйомником, який піднімає візок із сировиною та перекидає його у приймальний бункер. Після цього відбувається процес попереднього та тонкого подрібнення сировини за допомогою дволопатних серповидних ножів, а також процес плавлення. Далі розплавлена ​​сирна маса вивантажується через шибер у розвантажувальний візок.

  Візок-живильник перекачує розплавлену сирну масу трубопроводами до розфасувального обладнання або в візок.

  Станція підготовки пари забезпечує очищення перегрітої пари від механічних домішок, крапельної вологи та підтримання тиску на виході.

  Система керування та пульт агрегату КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН виконані на сучасній елементній базі. Крім цього агрегат комплектується мотор-редуктором італійської фірми STM riduttori, а також пневматикою фірм Festo і Camozzi.

  Крім основного призначення КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН успішно використовується для виробництва різноманітних сирних продуктів, фруктово-ягідних наповнювачів, наповнювачів на молочній основі, що дозволяє суттєво знизити собівартість молочних продуктів, а також кондитерських виробів.

  В комплект поставки входить: подрібнювач-плавець з витягом, візок-живильник, станція підготовки пари, електрообладнання.

  Технічні характеристики (КОТЕЛ-ПЛАВЕЦЬ СИРУ Л5 ОПН)
  Продуктивність, залежно від продукту та технології, кг/год: 500-1000
  Споживання електроенергії, кВт/год: 80
  Встановлена ​​потужність, кВт: 90
  Кількість сирної маси, що завантажується в камеру, кг: 150
  Витрата пари, кг/рік: 130
  Витрата водопровідної води, м 3: /рік 1,1
  Витрата стисненого повітря, м 3: /рік 0,2
  Займана площа, м2: 12,3
  Габаритні розміри, мм: 3500*2800*3300
  Вага, кг: 5800

  Замовити надійне обладнання для виробництва плавленого сиру компанії ТОВ ТЕХПРОДСЕРВІС, а також отримати професійну консультацію Ви можете через наш сайт, у телефонному режимі або за допомогою e-mail

   

Закрыть