Автомат ОКА. Фасування плавленого сиру. Гарантія 12 місяців.

ОКА призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її сирною масою, формування ковбасного батона та ін.

Консультація
Наші спеціалісти детально розкажуть
вам про товар і його вартість
 • Опис
 • Автомат ОКА призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її сирною масою, формування ковбасного батона, виготовлення скріпок, накладання на кінці батонів і автоматичного відділення батонів один від одного.

  Автомат ОКА застосовується у цехах плавлених сирів підприємств молочної промисловості.

  На спеціальному формоутворювальному комірі виготовляється трубчаста оболонка. При проходженні по пустотілій цівці, на неї накладається маркована стрічка з позначенням виду сиру і дати виготовлення, і другий шар зовнішньої целофанової оболонки, який утворюється шляхом навивки її по спіралі. Наповнення оболонки проводиться через трубопровід і цівку. Оболонка подається в механізм виготовлення та накладання скріпок, де одночасно відбувається пережим оболонки, виготовлення двох скріпок з алюмінієвого дроту, накладання їх на кінці батонів та розрізання перемички між батонами.

  Автомат ОКА – чудове обладнання для виробництва плавленого сиру.

  ТОВ «ТЕХПРОДСЕРВІС» виготовляє обладнання для виробництва тушонки з 2003 року. За цей час нами був набутий значний досвід у цій сфері.

  Наше обладнання успішно експлуатується на багатьох підприємствах країн СНД та ближнього зарубіжжя. Велика географія наших клієнтів стала можлива виключно завдяки якості, надійності та універсальності нашого обладнання, а також завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта.

  Окремі види нашого обладнання не мають аналогів і за рядом показників перевершують зарубіжні аналоги, оскільки ми використовуємо комплектуючі світових брендів – OMRON (Японія), Schneider Electric (Австрія), STM riduttori, Camozzi (Італія). Вартість нашого обладнання значно дешевша за зарубіжні аналоги. Ми обов’язково враховуємо особливості та специфіку вітчизняного виробництва.

  Місія нашої компанії – задоволення всіх потреб, потреб та запитів наших клієнтів, починаючи від первинних консультацій щодо підбору обладнання та до післягарантійного обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль для взаємної довгострокової співпраці з кожним клієнтом.

  Алгоритм співробітництва. Працювати з нами вигідно та просто:

  Отримання нами заявки (через сайт, e-mail, телефон)

  Надсилаємо Вам комерційну пропозицію

  Узгоджуємо комплектність обладнання та підписуємо договір на підставі докладного ТЗ

  Виробляємо обладнання

  Здійснюємо доставку та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»

  Безкоштовно навчаємо Ваших співробітників роботі на новому устаткуванні

  Виробництво готової продукції клієнтом

  Отримання прибутку клієнтом

  Нашим клієнтам ми надаємо:

  індивідуальний підхід та гнучку цінову політику;

  професійні консультації щодо підбору обладнання;

  пуско-налагоджувальні роботи;

  гарантійний та післягарантійний сервіс.

   

  Таким чином Ви знаходите всі необхідні засоби виробництва в одному місці. Це суттєво економить Ваш час та кошти.

  Замовити надійне обладнання для виробництва плавленого сиру, а також отримати професійну консультацію ви можете через наш сайт, в телефонному режимі або за допомогою e-mail.

Закрыть