Про нас

ТОВ «ТЕХПРОДСЕРВІС» створює обладнання для виготовлення м’ясних консервів з 2003 року. За цей час нами був набутий значний досвід у цій сфері.

Наше устаткування для виготовлення м’ясних консервів та ін. успішно експлуатується на багатьох підприємствах країн СНД та ближнього зарубіжжя:

– Обладнання для виробництва м’ясних та м’ясо-рослинних консервів (автомати для наповнення скляної та металевої тари, закаточні машини, етикетувальні машини),

– Обладнання для виробництва плавленого сиру та вершкового масла (котли-плавителі сиру, фасувальники, масловиробники),

– Нестандартне обладнання (транспортери, візки, завантажувачі, рами для термокамер, роторні насоси для перекачування в’язких продуктів),

– Налаштування для відбору проб зерна.

Комплектуємо лінії для молочних комбінатів та м’ясопереробних підприємств  (автоклави, ін’єктори, вакуумні куттери, шприци, фаршемішалки).

Велика географія наших клієнтів стала можлива виключно завдяки якості, надійності та універсальності нашого обладнання, а також завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта. Окремі види нашого обладнання не мають аналогів і за рядом показників перевершують зарубіжні аналоги, оскільки ми використовуємо комплектуючі світових брендів – OMRON (Японія), Schneider Electric (Австрія), STM riduttori, Camozzi (Італія). Вартість нашого обладнання значно дешевша за зарубіжні аналоги. Ми обов’язково враховуємо особливості та специфіку вітчизняного виробництва.

Місія нашої компанії – задоволення всіх потреб, потреб та запитів наших клієнтів, починаючи від первинних консультацій щодо підбору обладнання та до післягарантійного обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль для взаємної довгострокової співпраці з кожним клієнтом.

Алгоритм співробітництва. Працювати з нами вигідно та просто:

 1. Отримання нами заявки (через сайт, e-mail, телефон)
 2. Надсилаємо Вам комерційну пропозицію
 3. Узгоджуємо комплектність обладнання та підписуємо договір на підставі докладного ТЗ
 4. Виробляємо обладнання
 5. Здійснюємо доставку та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»
 6. Безкоштовно навчаємо Ваших співробітників роботі на новому обладнанні
 7. Виробництво готової продукції клієнтом
 8. Отримання прибутку клієнтом

Нашим клієнтам ми надаємо:

 • індивідуальний підхід та гнучку цінову політику;
 • професійні консультації щодо підбору обладнання;
 • пуско-налагоджувальні роботи;
 • гарантійний та післягарантійний сервіс.

Таким чином, Ви знаходите всі необхідні засоби виробництва в одному місці. Це суттєво економить Ваш час та кошти.

Замовити надійне обладнання для виробництва тушонки компанії ТОВ ТЕХПРОДСЕРВІС , а також отримати професійну консультацію ви можете через наш сайт, у телефонному режимі або за допомогою e-mail.

Закрыть