Розвантажувач автоклавних корзин

Система призначена для вивантаження наповненої тари з корзини автоклава і складається з гідравлічного підйомника ножичного типу, накопичувального транспортера та розвантажувального пристрою. Всі основні деталі завантажувача виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304. Габаритні розміри, мм: ш/д/в – 1274/5190/1655 Корзину, встановлену і зафіксовану на транспортному візку, підвозить оператор і встановлює на рейки підйомника, фіксує їх у порожнині […]

Консультація
Наші спеціалісти детально розкажуть
вам про товар і його вартість
 • Опис
 • Система призначена для вивантаження наповненої тари з корзини автоклава і складається з гідравлічного підйомника ножичного типу, накопичувального транспортера та розвантажувального пристрою. Всі основні деталі завантажувача виготовлені з нержавіючої сталі AISI 304.

  Габаритні розміри, мм: ш/д/в – 1274/5190/1655

  Корзину, встановлену і зафіксовану на транспортному візку, підвозить оператор і встановлює на рейки підйомника, фіксує їх у порожнині рами засувкою. Оператор джойстиком піднімає рухоме дно з перфорованою прокладкою на необхідну висоту і іншим джойстиком управляє зсуваючою планкою, при цьому черговий шар банок переміщається з корзини на накопичувальний транспортер. Банки потрапляють на накопичувальний транспортер розвантажувальної лінії, що має ширину корзини автоклава. Далі оператор прибирає в корзині перфоровану прокладку (сепаратор) і знову повторює всі операції, поки не розвантажиться останній шар в корзині.

  Комплектність:

  – інвертор, редуктор, електродвигун – Bonfiglioli АВВ (Італія)

  – гідравлічний циліндр Bosch Rexroth

  – поліетиленова транспортерна стрічка (вироби Habasit, Італія) з мінімальним коефіцієнтом тертя.

Закрыть