Етикетувальна машина Об КЕТ С2

Призначена для етикетування бічною та круговою етикеткою жерстяної банки згідно з ГОСТом 5981. Ідеально підходить для всіх галузей харчової промисловості, де використовується тара для виробництва консервації.

Консультація
Наші спеціалісти детально розкажуть
вам про товар і його вартість
 • Опис
 • Етикетувальна машина Об КЕТ С2 розроблена для етикетування бічною та круговою етикеткою жерстяної банки згідно з ГОСТом 5981. Ідеально підходить для всіх галузей харчової промисловості, де використовується тара для виробництва консервації.

  Реальна продуктивність у напівавтоматичному режимі становить від 6000 до 9000 банок на годину, в автоматичному режимі від 9000 до 14000 банок на годину; Етикетувальна машина Об КЕТ С2 має можливість нанесення кругової етикетки на жерстяну банку; можливі модифікації агрегату: а) лінійний тип; б) безперервна дія; габаритні розміри мм: 2000х700х1200. Маса кг: 290. Гарантія – 12 міс.

  Наше обладнання успішно експлуатується на багатьох підприємствах країн СНД та ближнього зарубіжжя. Велика географія наших клієнтів стала можлива виключно завдяки якості, надійності та універсальності нашого обладнання, а також завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта. Окремі види нашого обладнання не мають аналогів і за рядом показників перевершують зарубіжні аналоги, оскільки ми використовуємо комплектуючі світових брендів – OMRON (Японія), Schneider Electric (Австрія), STM riduttori, Camozzi (Італія). Вартість нашого обладнання значно дешевша за зарубіжні аналоги. Ми обов’язково враховуємо особливості та специфіку вітчизняного виробництва.

  Місія нашої компанії  – задоволення всіх потреб, потреб та запитів наших клієнтів, починаючи від первинних консультацій щодо підбору обладнання та до післягарантійного обслуговування. Ми докладаємо максимум зусиль для взаємної довгострокової співпраці з кожним клієнтом.

  Алгоритм співробітництва. Працювати з нами вигідно і просто :

  • Отримання нами заявки (через сайт, e-mail, телефон)
  • Надсилаємо Вам комерційну пропозицію
  • Узгоджуємо комплектність обладнання та підписуємо договір на підставі докладного ТЗ
  • Виробляємо обладнання
  • Здійснюємо доставку та пусконалагоджувальні роботи «під ключ»
  • Безкоштовно навчаємо Ваших співробітників роботі на новому устаткуванні
  • Виробництво готової продукції клієнтом
  • Отримання прибутку клієнтом

  Замовити надійне обладнання для етикетування жестебанок, а також  отримати  професійну консультацію ви можете через наш сайт, в телефонному режимі або за допомогою e-mail.

Закрыть