АВТОМАТ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОВБАС Л5 ФА2 Л.

Призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її ковбасним фаршем з одночасним вакуумуванням та ін.

Консультація
Наші спеціалісти детально розкажуть
вам про товар і його вартість
 • Опис
 • Відео
 • АВТОМАТ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОВБАС Л5 ФА2 Л призначений для утворення двошарової оболонки з целофанової стрічки, наповнення її ковбасним фаршем з одночасним вакуумуванням, формування ковбасного батона, виготовлення скріпок, накладання їх на кінці батонів та автоматичного відділення батонів.

  АВТОМАТ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОВБАС Л5 ФА2 Л застосовується в ковбасних цехах м’ясопереробних підприємств

  На спеціальному формоутворювальному комірі виготовляється трубчаста оболонка. При проходженні по пустотілій цівці на неї накладається маркувальна стрічка з позначенням виду ковбасного виробу і другий шар целофанової зовнішньої оболонки, який утворюється шляхом навивки її по спіралі.

  Наповнення оболонки проводиться за допомогою наповнювача через цівку з одночасним вакуумуванням. Нашприцована оболонка подається в механізм виготовлення та накладання скріпок, де одночасно відбувається пережим оболонки, виготовлення двох скріпок з алюмінієвого дроту, накладання їх на кінці батонів та розрізання перемички між батонами.

  Технічна характеристика. АВТОМАТ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА КОЛБАС Л5 ФА2 Л

  Продуктивність, кг/год:1200-2700
  Розмір батона, мм:
  65 або 90
  Довжина:500
  Споживання електроенергії, кВт/год:5, 47
  Встановлена ​​потужність, кВт:5,6
  Витрата стисненого повітря, м3/год:20
  Габаритні розміри, мм3890*1100*2300
  Маса, кг1500

  Замовити надійне обладнання для виробництва ковбас компанії ТОВ  ТЕХПРОДСЕРВІС , а також отримати професійну консультацію ви можете через наш сайт, у телефонному режимі або за допомогою e-mail


Закрыть