Інше обладнання

Лінія для виробництва тушонки

Автомат призначений для механізованого дозування та наповнення банок м’ясом, жиром та сіллю з перцем при виготовленні консервів. Крім цього, автомат успішно застосовується при виробництві м’ясо-рослинних консервів (консерви з м’ясної сировини з круп’яними виробами, бобовими, овочами), а також консервів для домашніх тварин.

Детально
Вакуумный куттер Зейдельманн 500л

Вакуумний куттер Зейдельманн 500л.

Вакуумний куттер Зейдельманн 500л – K 504 DC 8 – VA. Повний капремонт німецькими комплектуючими, виконаний у Німеччині, гарантія 6 міс. – Мікроконтролер: MICRO 112 – Програмована температура та час вимкнення – Змінна програмована швидкість ножа – Змінна програмована швидкість перемішування – 2 швидкості обертання чаші Вакуумний куттер Зейдельманн 500л – Головний двигун відремонтований виробником […]

Детально
Автомат ФНП

Автомат ФНП для фасування паштетів

Автомат ФНП здійснює фасування пастоподібного (у тому числі паштетів) продукту в ламістері з приварюванням кришок (алюмінієва фольга). Особливості автоматичного режиму фасування: – Укладання склянки в комірку поворотного столу; – Проставлення дати (тиснення на дні тари); – Дозування; – Укладання фольги; – Приварювання фольги; – Зйом склянки. Комплектація автомата дозволяє працювати з круглими ламістерними склянками. Автомат […]

Детально
Пробоотборник зерна А1 УП2

Пробовідбірник зерна А1 УП2

Пробовідбірник зерна А1 УП2 призначений для відбору проб зерна з кузова автомобіля та вагона поїзда з метою визначення якісних показників зерна під час його приймання.

Детально

Лінія для наповнення та зварювання тари з ламістера.

Призначення
Лінія призначена для наповнення ламістерної тари шматковим м’ясом і соусом з наступним запаюванням.

Детально
Обладнання для м'ясопереробних, м'ясоконсервних та молокопереробних підприємств власного виробництва та країн ЄС, Китаю.
Закрыть